Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia Brak zdjęcia
Mamy już 97 lat
Brak zdjęcia

Administracja Spółdzielni

Centrala
Centrala 52 356-93-00
Biuro Obsługi Mieszkańców
Parter 52 356-93-30
52 356-93-39
Dział Członkowsko-Mieszkaniowy
Kierownik: Renata Kaczmarek
e-mail: renata.kaczmarek@ksmino.pl
Pokój nr 104 52 356-93-18
Pokój nr 101 52 356-93-57
Księgowość
główna księgowa: Jolanta Uzarczyk-Gerus
Pokój nr 314
e-mail: jolanta.gerus@ksmino.pl
Kierownik działu finansowego: Monika Szadłowska
Pokój nr 303
e-mail: monika.szadlowska@ksmino.pl
Czynsze/Dział Windykacji
Kierownik: Agnieszka Wojtysiak
Pokój nr 318 52 356-93-79
e-mail: agnieszka.wojtysiak@ksmino.pl
Osiedla: Nowe, Toruńskie, Piastowskie
Pokój nr 309 52 356-93-65
Osiedle Rąbin
Pokój nr 305 52 356-93-71
Osiedla Rejonowe
Pokój nr 309 52 356-93-65
Pokój nr 305 52 356-93-71
Wkłady
Pokój nr 310 52 356-93-50
Rozliczenia wody
Pokój nr 313 52 356-93-78
Wspólnoty mieszkaniowe
Małgorzata Gajewska
Pokój nr 311 52 356-93-53
e-mail: malgorzata.gajewska@ksmino.pl
Krystyna Nietz
Pokój nr 311 52 356-93-53
e-mail: krystyna.nietz@ksmino.pl
Dział Kadr, Służby Pracowniczej
Kierownik: Natalia Kwapisz
Pokój nr 111 (kadry) 52 356-93-48
Pokój nr 109 (służba pracownicza) 52 356-93-38
Organizacja i Samorząd
Kierownik: Maciej Prokopiuk
Pokój nr 108 52 356-93-13
e-mail: maciej.prokopiuk@ksmino.pl
Dział Ekonomiczny ds. Obsługi Kontrahentów
Kierownik: Lidia Konieczka
Pokój nr 319 52 356-93-20
e-mail: lidia.konieczka@ksmino.pl
Dział Administracyjno-Gospodarczy
Kierownik: Katarzyna Bielawska
Pokój nr 113 52 356-93-23
e-mail: katarzyna.bielawska@ksmino.pl
Dział Inwestycyjno-Techniczny
Kierownik: Grażyna Górna
Pokój nr 220 52 356-93-37
e-mail: grazyna.gorna@ksmino.pl
Pokój nr 209 52 356-93-27
Pogotowie Techniczne
Kierownik: Damian Szablewski
ul. Czarnieckiego 15-17 52 357-04-05
e-mail: damian.szablewski@ksmino.pl
Archiwum
Jakub Kolczyński
Pokój nr 102 52 356-93-16
e-mail: j.kolczynski@ksmino.pl
Dział Kulturalno-Oświatowy
Kierownik: Bronisław Ozorowski
Pokój nr 102 52 35-93-35
e-mail: bronislaw.ozorowski@ksmino.pl
Dział IT
Paweł Zalewski
Pokój nr 211 52 356-93-64
e-mail: p.zalewski@ksmino.pl
Tomasz Wallicht
Pokój nr 211 52 356-93-64
e-mail: tomasz.wallicht@ksmino.pl
ABI
Paweł Zalewski
Pokój nr 211 52 356-93-64
e-mail: abi@ksmino.pl
BHP i p.poż
Władysław Barczak
Pokój nr 216 52 356-93-60
e-mail: wladyslaw.barczak@ksmino.pl

ADMINISTRACJA SPÓŁDZIELNI
AL.KOPERNIKA 7
88-100 INOWROCŁAW

Brak zdjęcia

Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa
w Inowrocławiu
Al. Kopernika 7, 88-100 Inowrocław
tel 52 35 69 300
fax 52 35 69 375, 52 35 69 385
sekretariat@ksmino.pl
NIP 556 080 13 82 REGON: 000483501
KRS: 0000168926
Konto PEKAO SA:
95 1240 1196 1111 0000 1341 4982
Konto PKO BP:
02 1020 1505 0000 0202 0005 0450
BIURO OBSŁUGI MIESZKAŃCÓW I KASA CZYNNE
Poniedziałek, środa, czwartek: 8:00 - 14:00
Wtorek: 8:00 - 15:30
Piątek: 8:00 - 13:00
Zarząd przyjmuje interesantów w każdy wtorek
w godzinach od 10:00 do 15:00
Pogotowie Techniczne
czynne w godzinach 15:00 - 23:00
tel. 52 357-90-98
kom. 502 104 593
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług - zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

KUJAWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
W INOWROCŁAWIU